Monitor Gigabyte GS27FC 27 " czarny
Zdjęcia 8 |
Gigabyte GS27FC 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:180 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte GS27FC 27 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGABYTE GS27FC Gaming FHD zakrzywiony wyświetlacz - 27 cali VA 180Hz 1ms | 699 zł |
27" GIGABYTE GS27FC - 1920x1080 - 180Hz - VA - 1 ms - Monitor | 717 zł |
Gigabyte Monitor 27 cali GS27FC GAMING UPGBA027XSGS27F | 761 zł |
Gigabyte GS27FC MON-LCD-GA-0102 | 719 zł |
Gigabyte Monitor 27 cali GS27FC GAMING 122644 | 797 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →