Monitor AOC AGON AG275QZ 27 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 12 |
27-calowy monitor AOC reprezentuje linię AGON i należy do gamingowych rozwiązań w zaawansowanym segmencie cenowym. Model obsługuje rozdzielczość 2560x1440 pikseli (rozmiar piksela jest niewielki i wynosi 0,23 mm). Wyświetlacz oparty jest na 10-bitowej matrycy IPS, która charakteryzuje się nie tylko doskonałymi kątami widzenia, ale także wysokiej jakości reprodukcją kolorów (co częściowo potwierdza przyzwoitą gamę kolorów w przestrzeni 100% sRGB i 98% DCI P3) .
Gamingowy status monitora AOC AGON AG275QZ potwierdza szybka reakcja (1 ms) i jedna z najlepszych herców na rynku – częstotliwość odświeżania aż do 270 Hz. Dodatkowe funkcje gamingowe obejmują zarówno obsługę popularnych technologii synchronizacji sekwencji wideo (m.in. Adaptive-Sync), jak i dodatkowe opcje – Low Output Lag (zmniejszone input lag), licznik FPS, celownik, funkcję Shadow Control, która zapewnia podświetlanie ciemnych scen. Model jest bezpieczny dla oczu, posiada tryb Motion Blur Reduction i typowe dla niego podświetlenie bez migotania (Flicker-Free). Przyjemnymi bonusami są uchwyt na słuchawki, wbudowane głośniki, koncentrator USB z 4 złączami oraz funkcjonalna podstawka ze zmienną regulacją (wysokość, obrót, nachylenie, orientacja).
Kup AOC AGON AG275QZ 27 " czarny
Wszystkie ceny 12 →27" AOC AGON AG275QZ - 2560x1440 - 270Hz - IPS - DisplayHDR 400 - 1 ms - M | 2 125 zł |
Monitor AOC Agon AG275QZ 27" 2560x1440px IPS 270Hz 0.5 ms [MPRT] | 2 542 zł |
AOC Monitor AOC 27" AGON AG275QZ/E | 2 415 zł |
Monitor AOC Agon AG275QZ 27" 2560x1440px IPS 270Hz 0.5 ms [MPRT] | 2 542 zł |
Monitor AOC 27" AGON AG275QZ/E | 2 460 zł |