Monitor AOC AGON PRO AG274QZM 27 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Zamknij
Menu
AOC AGON PRO AG274QZM 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:1000 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC AGON PRO AG274QZM 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC AGON PRO AG274QZM MON-LCD-AOC-0437240HZ CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 240 Hz całkowicie uwalnia moc najlepszych kart graficznych, gwarantując bezprecedensową płynn... więcejość obrazu na ekranie. Gdy każdy detal jest ostry i każdy ruch wyświetlony wyraźnie, Twoje reakcje mogą zjednoczyć się z akcją i przenieść rozgrywkę na nowy poziom. MINILED Dzięki wykorzystaniu technologii mini LED ten model łączy jasność, najwyższą jakość obrazu i najlepszą jednolitość obrazu, jednocześnie zachowując mniejszą grubość od monitorów z konwencjonalnym podświetleniem LED. 50 odcieni szarości ograniczających efekt immersji zostaje usunięte, dzięki czemu uzyskuje się prawdziwą czerń i mniejszy efekt halo ROZDZIELCZOŚĆ QHD Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów. OGRANICZENIE ODWRACANIA UWAGI PRZEZ RAMKI DO MINIMUM POZWALA UTWORZYĆ NAJLEPSZE STANOWISKO BOJOWE Poszerz swoje pole widzenia, korzystając z wielu monitorów jednocześnie. Wąska krawędź i konstrukcja bezramkowa zapewnia ograniczenie odwracania uwagi przez ramki do minimum i pozwala utworzyć najlepsze stanowisko bojowe. 1MS CZAS REAKCJ GTG — Z SZAROŚCI DO SZAROŚCI GtG oznacza z szarości do szarości i określa, ile czasu zajmuje pikselowi przejście z jednego poziomu szarości na drugi. W grach liczy się każda milisekunda, od której może zależeć, czy oddamy udany strzał, czy chybimy. Krótki czas reakcji eliminuje również efekt zjawy i rozmycia ruchu. DOSKONAŁA JAKOŚĆ WYŚWIETLANIA BARW Zanurz się w nieskończonej liczbie różnorodnych wirtualnych światów, korzystając z grafiki bardziej realistycznej niż kiedykolwiek wcześniej. Nasze monitory AOC oferujące doskonałą jakość wyświetlania barw dzięki ponad 1 mld odcieni oraz niezwykle wysokiemu pokryciu przestrzeni barw DCI - P3. Gracze mogą również dostosować nasycenie barw do swoich preferencji. LIGHT FX Maksymalna immersja: monitory AOC są wyposażone w specjalne oświetlenie z tyłu urządzenia, które oświetla zestaw do gry w różnych kolorach. Wybierz dowolny kolor, dopasuj go do innych urządzeń AOC i przetestuj różne układy oświetlenia. MATRYCA IPS Matryca IPS gwarantuje doskonałe wrażenia z oglądania dzięki realistycznym, choć wyraźnym i precyzyjnie odwzorowanym barwom. Spójność wyświetlania barw jest zapewniona niezależnie od kąta, pod jakim patrzy się na ekran. PROJEKCJA LOGO Dzięki projekcji LED AGON możesz rzucić światło na swoje osiągnięcia w grach i nadać swojemu zestawowi gracza unikalny styl, korzystając z możliwości projekcji 2 ikon i regulacji RGB. SZYBKIE PRZEŁĄCZANIE Zmiana ustawień monitora podczas rywalizacji z innymi w grze wydawała się dotychczas niemożliwa, jeśli zależało Ci na wygranej. Nie Komputronik.plZłóż skargę | 3 381 zł |
Monitor AOC Agon Pro AG274QZM | 3 349 zł |
Monitor AOC 27' AGON AG274QZM 2xHDMI 1xDP głośnikiAOC Producent: AOC Nazwa typu: Monitory LCD Opis ogólny: Monitor AOC 27' AGON AG274QZM 2xHDMI 1xDP głośniki Rodzina: AGON PRO... więcejPrzekątna ekranu: 27.00 cali Ty... EmpikZłóż skargę | 3 370 zł |
Monitor AOC 27" AGON AG274QZM 2xHDMI 1xDP głośniki | 3 266 zł |
Monitor AOC AG274QZM (27" /240Hz /2560 x 1440 /Czarny) | 3 693 zł |
Seria AOC AGON (gamingowe premium)Porównaj w tabeli →
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 3 492 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 860 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 2 117 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 2 500 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 332 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 266 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR
od 1 285 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 2 417 zł
gamingowy, 40 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 992 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 039 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 4 620 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 300 Hz, USB 3.1, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR
od 4 470 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 949 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 018 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 852 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 300 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 4 143 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 3 630 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 599 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 143 zł
gamingowy, 49 ", 3840x1080 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
Wideo recenzje
ZAJAWKA!!! MONITOR AOC AGON PRO AG274QZM - testuję monitor za ponad 5 koła !!!
17 lipca 2023584 przegląd
Do 240Hz Mini LED Gaming Monitors Make Sense? AOC AG274QZM Review
30 sierpnia 20238 005 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium