Monitor AOC AGON AG324UX 32 " czarny
Wideo 7Zdjęcia 12 |
AOC AGON AG324UX 32 " czarny
2021 rokAGON4KHDMI 2.1Power DeliveryHDRFreeSyncgłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry NTSCdobry sRGBdobry AdobeRGBdobry DCI-P3
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC AGON AG324UX 32 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC AG324UX MON-LCD-AOC-0423Monitor AG324UX AG324UX to monitor gamingowy PC specjalnie przygotowany do pracy z konsolami nowej generacji z maksymalnymi p... więcejarametrami obrazu. Rozdzielczość 4K UHD i częstotliwość odświeżania 144 HZ gwarantują najlepsze rezultaty na wszystkich platformach. FreeSync Premium oraz HDR400 zwiększają płynność rozgrywki podczas gier PC. USB-C Uprość połączenia, korzystając wyłącznie z jednego kabla. Złącze USB-C oferuje alternatywny tryb DisplayPort do przesyłania sygnału wideo w wysokiej rozdzielczości z laptopa do monitora oraz jednoczesne ładowanie akumulatora laptopa przez USB. Dodatkowo, złącze USB 3.1 zapewnia błyskawiczny przesył danych, dlatego nawet film w rozdzielczości 4K można przesłać w czasie poniżej minuty. ZASILANIE POWER DELIVERY 90 W USB-C to zyskująca popularność technologia umożliwiająca przesyłanie danych i sygnału obrazu oraz zasilanie jednym kablem, która pozwala na ładowanie urządzeń podczas pracy. Za pomocą jednego i smukłego kabla technologia AOC USB-C zapewnia zasilanie z mocą do 90 W, co pozwala na ładowanie konwencjonalnyc Komputronik.plZłóż skargę | 4 899 zł |
Monitor AOC Agon AG324UX 31.5" 3840x2160px IPS 144Hz 1 msAG324UX to monitor gamingowy PC specjalnie przygotowany do pracy z konsolami nowej generacji z maksymalnymi parametrami obraz... więceju. Rozdzielczość 4K UHD i częstotliwość odświeżania 144 HZ gwarantują najlepsze rezultaty na wszystkich platformach. FreeSync Premium oraz HDR400 zwiększają płynność rozgrywki podczas gier PC. Electro.plZłóż skargę | 4 849 zł |
Monitor AOC Agon AG324UX 31.5" 3840x2160px IPS 144Hz 1 msAG324UX to monitor gamingowy PC specjalnie przygotowany do pracy z konsolami nowej generacji z maksymalnymi parametrami obraz... więceju. Rozdzielczość 4K UHD i częstotliwość odświeżania 144 HZ gwarantują najlepsze rezultaty na wszystkich platformach. FreeSync Premium oraz HDR400 zwiększają płynność rozgrywki podczas gier PC.... Avans.plZłóż skargę | 4 849 zł |
Monitor AOC Agon AG324UX 31.5" 3840x2160px IPS 144Hz 1 msAG324UX to monitor gamingowy PC specjalnie przygotowany do pracy z konsolami nowej generacji z maksymalnymi parametrami obraz... więceju. Rozdzielczość 4K UHD i częstotliwość odświeżania 144 HZ gwarantują najlepsze rezultaty na wszystkich platformach. FreeSync Premium oraz HDR400 zwiększają płynność rozgrywki podczas gier PC.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 4 849 zł |
Monitor AOC 31,5" AGON AG324UX 2xHDMI DP głośniki | 4 143 zł |
Seria AOC AGON (gamingowe premium)Porównaj w tabeli →
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 3 492 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 860 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 2 127 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 2 500 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 332 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 266 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR
od 1 285 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 2 417 zł
gamingowy, 40 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 992 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 4 620 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 300 Hz, USB 3.1, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR
od 1 038 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 5 328 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 949 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 018 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 678 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 300 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 4 143 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 599 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 624 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 143 zł
gamingowy, 49 ", 3840x1080 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
Wideo recenzje
AOC Agon Pro 4 AG324UX - Monitor który ma (prawie) wszystko - Hardware
7 sierpnia 20225 558 przegląd
ASMR || AOC AGON AG324UX ️ || 4k || Unboxing شاشة
20 listopada 2022467 przegląd
AOC AGON PRO AG324UX - Casual Gaming and Workflow!
30 września 20231 593 przegląd
AOC AGON AG324UX 32" inch 4k 144Hz HDMI 2.1 Unboxing by Rebels Squad
27 października 2022960 przegląd
AOC AG324UX review: 4K 144Hz monitor with HDMI 2.1
24 listopada 202120 903 przegląd
AOC AGON PRO AG324UX 4k Gaming Monitor - Worth it ?
29 października 20223 020 przegląd
AOC AG324UX AGON PRO 31.5" 4K Gaming Monitor
16 października 202217 495 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 989 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 579 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium