Monitor AOC Q27G2E 27 "
Zdjęcia 9 |
27-calowy monitor do gier AOC to produkt ze średniej półki. Model wyróżnia się obecnością chwytliwych czerwonych wstawek w konstrukcji korpusu, ma cienką ramę kadrującą i stojak regulowany wyłącznie w zakresie nachylenia. Wyświetlacz oparty jest na matrycy VA, która tradycyjnie nadaje się do oglądania filmów, programów telewizyjnych i innych treści wideo w przyciemnionych pomieszczeniach.
Rozdzielczość monitora AOC Q27G2E wynosi 2560x1440 pikseli, co zapewnia akceptowalną szczegółowość przy rozmiarze piksela 0,23 mm. Kolejną użyteczną cechą obrazu jest wysokiej jakości odwzorowanie kolorów z pokryciem 99% przestrzeni sRGB. Gamingowy potencjał modelu ujawnia zarówno wyposażenie sprzętowe (częstotliwość odświeżania 144 Hz z możliwością podkręcenia do 155 Hz, czas reakcji 1 ms), jak i komponenty programowe, w tym technologie Adaptive-Sync i AMD FreeSync Premium, a także jak inne opcje gier. Wśród tych ostatnich warto wyróżnić sześć presetów dla różnych gatunków, celownik, niskie opóźnienie wejściowe, timer, wyświetlacz FPS, podświetlanie Shadow Control.
Kup AOC Q27G2E 27 "
Wszystkie ceny 22 →AOC Monitor Q27G2E 27 cali VA 155 Hz HDMIx2 DP UPAOC027XS00068 | 863 zł |
Monitor AOC Q27G2E 27" 2560x1440px 155Hz 1 ms [MPRT] | 839 zł |
AOC Q27G2E/BK - 27'' | VA | QHD | 155 Hz | DisplayPort, HDMI 2.0 | VESA 10 | 869 zł |
AOC 27'' Q27G2E/BK Czarny, Czerwony Q27G2E/BK | 908 zł |
AOC Monitor Q27G2E 27 cali VA 155 Hz HDMIx2 DP 110336 | 894 zł |