Monitor AOC AGON AG274QXM 27 " czarny
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Przedstawiciel linii AGON, to jedno ze starszych gamingowych rozwiązań Quad HD firmy AOC. Model otrzymał 27-calowy ekran, który oparty jest na 10-bitowej matrycy Mini LED IPS. Zamiast zwykłego podświetlenia LED zastosowano tu szereg miniaturowych diod poprawiających podstawowe parametry obrazu, w tym kontrast (dzięki funkcji lokalnego przyciemniania). Monitor AOC AGON AG274QXM jest zgodny ze standardem DisplayHDR 1000, co oznacza, że gwarantuje wysokiej jakości odtwarzanie treści HDR z obsługą szczytowej jasności do 1000 nitów.
Dodatkowym atutem obrazu jest wysokiej jakości odwzorowanie barw oraz doskonała gama barw ze wskaźnikiem przekraczającym 100% (a dokładniej nawet 116+%) we wszystkich obecnych przestrzeniach – sRGB, NTSC, AdobeRGB i DCI-P3. Potencjał gamingowy modelu ujawnia się w jego wysokiej wydajności (reakcja 1 ms) i częstotliwości odświeżania (175 Hz), obsłudze AMD FreeSync Premium Pro, która jest również kompatybilna z NVIDIA G-Sync, a także obecności dodatkowych funkcji gamingowych opcje (kontrola cieni, celownik, licznik FPS itp.). Warto również zwrócić uwagę na obecność zsynchronizowanego oświetlenia obudowy Light FX, ergonomicznej podstawki oraz interfejsu USB C (DisplayPort Alt Mode), który pozwala nie tylko przesyłać sygnał wideo, ale także zapewnić zasilanie (funkcja Power Delivery o mocy do 65 W). Do tego dochodzi koncentrator USB, dwa głośniki o mocy 5 W i uchwyt na słuchawki.
Kup AOC AGON AG274QXM 27 " czarny
Wszystkie ceny 10 →AOC AGON AG274QXM Monitor do gier QHD 27" 170 Hz IPS 1 ms mini LED konstru | 3 634 zł |
27" AOC Gaming AG274QXM QHD 170Hz USB 65W Hub Speakers - 1 ms - Monitor | 3 636 zł |
AOC AG274QXM MON-LCD-AOC-0417 | 3 849 zł |
Monitor AOC Agon AG274QXM 27" 2560x1440px IPS 170Hz 1 ms | 3 649 zł |
Monitor AOC Agon AG274QXM 27" 2560x1440px IPS 170Hz 1 ms | 3 649 zł |