Monitor AOC AGON AG275QXN 27 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 13 |
AOC AGON AG275QXN 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC AGON AG275QXN 27 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aoc Agon AG275QXN/EU Monitor Czarny/Czerwony 27"27-calowy wyświetlacz do gier Quad HD z technologią FlickerFree i Low-Blue Light zapewnia nieograniczoną zabawę.
Ciesz się s... więcejzybką rozgrywką i najszybszymi bitwami z częstotliwością odświeżania obrazu 170 Hz, MPRT 1 ms i niskim poziomem wejściowym.
Przełączanie pomiędzy wbudowanymi ustawieniami wstępnymi do gier FPS, wyścigów lub RTS lub ustaw swoje własne idealne warunki i zapisuj je.
Kontrastowy panel VA, matowy wyświetlacz, wyjście słuchawkowe, smukła rama, kompatybilny z uchwytem VESA 100 x 100, zdejmowana nóżka, regulacja wysokości 150 mm
Jasność/kontra Amazon.plZłóż skargę | 1 038 zł |
27" AOC AGON AG275QXN - 2560x1440 - 165Hz - VA - DisplayHDR 400 - 1 ms - MAG5 Series, monitor LED, gaming, 27, 2560 x 1440 QHD @ 165 Hz, VA, 400 cd/m², 3000:1, DisplayHDR 400, 1 ms, 2xHDMI, 2xDisplay... więcejPort, czarny, czerwony Proshop.plZłóż skargę | 1 282 zł |
Monitor AOC Agon AG275QXN 27" 2560x1440px 165Hz 1 ms [GTG]Monitor AOC AG275QXN jest gotowy do obsługi intensywnych i udanych sesji gier dzięki bardzo wysokiej częstotliwości odświeżan... więcejia 165 Hz, 1 ms i AdaptiveSync. Ciesz się bogatym kontrastem i świetnymi kątami widzenia szybkiego panelu VA. Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) gwarantuje najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów. Zrealizuj potencjał swojej karty graficznej. Zapomnij o zrywaniu klatek i rozmyciu ruchu. Poczuj, jak Twój refleks łączy się w jedno z akcją. Dostosuj swój monitor do typu gry za kliknięciem przycisku. Przełączaj ustawienia między gotowymi ustawieniami do gier FPS, wyścigów lub gier RTS albo skonfiguruj i zapisz własne idealne ustawienia. Przełączanie między profilami i regulacja ustawień nigdy nie były tak szybkie i łatwe. Electro.plZłóż skargę | 1 089 zł |
AOC AG275QXN/EU - 27'' | VA | QHD | 165 Hz | DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 | PROZDZIELCZOŚĆ QHD Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wys... więcejoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów. MATRYCA VA Matryca VA (ang. Vertical Alignment) wyświetla głębszą czerń i wyższy kontrast, zapewniając bardziej żywy i jasny obraz. 165HZ CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA Częstotliwość odświeżania 165 Hz, znacznie przekraczająca standardowe w branży 60 Hz, sprawia, że gry są niezwykle płynne. Zrealizuj potencjał swojej karty graficznej. Zapomnij o zrywaniu klatek i rozmyciu ruchu. Poczuj, jak Twój refleks łączy się w jedno z akcją. Nigdy nie patrz wstecz. 1MS CZAS REAKCJ GTG — Z SZAROŚCI DO SZAROŚCI GtG oznacza z szarości do szarości i określa, ile czasu zajmuje pikselowi przejście z jednego poziomu szarości na drugi. W grach liczy się każda milisekunda, od której może zależeć, czy oddamy udany strzał, czy chybimy. Krótki czas reakcji eliminuje również efekt zjawy i rozmycia ruchu. HDMI Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane przez konsole do gier najnowszej generacji, aktualnie dostępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p oraz 60 Hz z 2160p (4K). OGRANICZENIE ODWRACANIA UWAGI PRZEZ RAMKI DO MINIMUM POZWALA UTWORZYĆ NAJLEPSZE STANOWISKO BOJOWE Poszerz swoje pole widzenia, korzystając z wielu monitorów jednocześnie. Wąska krawędź i konstrukcja bezramkowa zapewnia ograniczenie odwracania uwagi przez ramki do minimum i pozwala utworzyć najlepsze stanowisko bojowe. ERGONOMIA Poczuj wygodę! Obrotowe podstawy AOC z regulacją wysokości i nachylenia pomagają uzyskać najwygodniejsze i najzdrowsze położenie monitora. 6 TRYBÓW GIER Dostosuj swój monitor do typu gry za kliknięciem przycisku. Przełączaj ustawienia między gotowymi ustawieniami do gier FPS, wyścigów lub gier RTS albo skonfiguruj i zapisz własne idealne ustawienia. Klawiatura do ustawień AOC sprawia, że przełączanie między profilami i regulacja ustawień są szybkie i łatwe. Komputronik.plZłóż skargę | 1 089 zł |
AOC AGON AG275QXN/EU 27" 2K VA 165Hz 1ms GamingowyCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp OleOle.plZłóż skargę | 1 089 zł |
pokaż 3 oferty
Seria AOC AGON (gamingowe premium)Porównaj w tabeli →
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 3 492 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 860 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 2 125 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 2 500 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 332 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 266 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR
od 1 285 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 2 417 zł
gamingowy, 40 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 992 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 038 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 4 620 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 300 Hz, USB 3.1, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR
od 4 470 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 018 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 949 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 143 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 678 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 300 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 3 624 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 599 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 143 zł
gamingowy, 49 ", 3840x1080 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
Wideo recenzje
Fast VA od AOC - AGON AG275QXN
14 września 20231 582 przegląd
Next-Level Gaming Experience: AOC AGON AG275QXN Review!
27 lipca 2023360 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 993 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 100 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 089 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 050 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 099 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 949 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 899 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 216 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 947 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 982 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 071 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland