Monitor AOC 24G2SAE 23.8 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Stosunkowo niedrogi gamingowy monitor AOC 2022 to 24-calowe rozwiązanie z ekranem Full HD. Wykonany jest w charakterystycznym designie: czarny korpus rozcieńczony jest efektownymi czerwonymi wstawkami na podstawce i tylnej powierzchni. Model jest w stanie przede wszystkim zainteresować graczy dysponujących ograniczonym budżetem, ale może też przydać się w pracy biurowej czy przy rozwiązywaniu konkretnych problemów.
Deklarowana jest więc dobra gama kolorów, w tym pokrycie 96% przestrzeni NTSC i 126% sRGB, więc monitor AOC 24G2SAE nadaje się do korekcji kolorów wideo, tworzenia i przetwarzania zdjęć i innych treści graficznych. Wyświetlacz oparty jest o szybką (czas reakcji 1ms MPRT) matrycę VA o częstotliwości odświeżania 165Hz. Ponadto, specjalnie dla koneserów gier, obsługiwana jest technologia AMD FreeSync Premium oraz dostępna jest opcja Shadow Control do podświetlania ciemnych obszarów sceny. Ogólnie rzecz biorąc, obraz na ekranie zadowoli wysoki współczynnik kontrastu (3000:1) i akceptowalny margines jasności (do 350 nitów). Wśród innych cech modelu warto wyróżnić wbudowaną akustykę (para 2-watowych głośników), cienkie ramki wokół wyświetlacza, zmienną łączność (są dwa porty HDMI, VGA i DisplayPort v 1.2).
Kup AOC 24G2SAE 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 33 →AOC Monitor 24G2SAE 23.8 165Hz VA HDMIx2 DP Głośniki UPAOC024XS00050 | 629 zł |
AOC 24G2SAE/BK MON-LCD-AOC-0414 | 595 zł |
AOC 23.8'' 24G2SAE/BK Czarny, Czerwony 24G2SAE/BK | 623 zł |
Monitor AOC 24G2SAE 23.8" 1920x1080px 165Hz 1 ms | 589 zł |
AOC Monitor 24G2SAE 23.8 165Hz VA HDMIx2 DP Głośniki 70950 | 637 zł |