Monitor Gigabyte G34WQC A 34 " czarny
Zdjęcia 9 |
Kup Gigabyte G34WQC A 34 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Gigabyte G34WQC A-EK 34 Monitor Czarny | 1 924 zł |
34" GIGABYTE G34WQC A - 3440x1440 (WQHD) - 144Hz - VA - Curved - 2x 2W Spe | 1 850 zł |
Gigabyte Monitor 34 cali G34WQC A-EK 1ms/QHD/HDMI/12mln:1/USB UPGBA034XSGW | 1 836 zł |
Gigabyte G34WQC A MON-LCD-GA-0057 | 1 532 zł |
GIGABYTE 34'' G34WQC A-EK Czarny G34WQC A-EK | 1 855 zł |
Duży monitor do gier Gigabyte G34WQC A zapewnia wyraźny obraz z doskonałą reprodukcją kolorów, wysoką częstotliwością odświeżania i wieloma dodatkami do gier, które poprawiają wrażenia z gry.
Zginaj - nie zginaj
Wygląd monitora emanuje duchem ponadczasowej klasyki - model zmontowano w ascetycznej czarnej obudowie bez jaskrawych "krzyczących" wstawek typowych dla urządzeń gamingowych. Przy bliższym poznaniu monitora uwagę zwraca zakrzywiony kształt 34-calowego ekranu – promień krzywizny panelu VA wynosi 1500R. Dzięki temu osiąga się maksymalne zanurzenie w świecie gry, ponieważ boki wyświetlacza są wygięte, aby dopasować się do kąta widzenia peryferyjnego widzenia.
Szybka reakcja
Gigabyte G34WQC A obsługuje adaptacyjne częstotliwości odświeżania od 48 Hz do 144 Hz (przy użyciu technologii kadrowania AMD FreeSync Premium), zapewnia czas reakcji od szarego do szarego 3 ms i 1 ms dla dynamicznych ruchów klatek. Funkcja AIM Stabilizer ma na celu poprawę wyrazistości szybko poruszających się obiektów. Wśród innych funkcji gamingowych model oferuje przydatny tryb Black Equalizer do podkreślania ciemnych obszarów.
Mocna średnica
Ważną cechą charakteru monitora jest rozszerzona gama kolorów (120% „trójkąta” sRGB), co zapewnia poprawną pracę z materiałami graficznymi. Źródła sygnału wideo są podłączone do modelu poprzez DisplayPort w wersji 1.4 (2 szt.) oraz HDMI w wersji 2.0 (również 2 szt.). Z minusów monitora odnotowano tylko słabą jednorodność oświetlenia na czarnym polu. Jest to jednak częsty problem wielu paneli VA i generalnie Gigabyte G34WQC A zajmuje dość mocną pozycję w średniobudżetowym segmencie panoramicznych monitorów do gier z ekranem kalibru 34 cali.