Monitor Gigabyte M34WQ 34 " czarny
Wideo 11Zdjęcia 9 |
Duży ultraszerokoekranowy monitor do gier UltraWQHD (3440x1440) z imponującym 34-calowym ekranem (21:9), wysoką częstotliwością odświeżania, dobrą reprodukcją kolorów, obsługą pełnego wyjścia HDR i zaawansowaną technologią synchronizacji AMD FreeSync Premium Pro. Nawiązuje do topowych modeli gamingowej rodziny Gigabyte z 2021 roku, które są przeznaczone dla wymagających graczy i profesjonalnych e-sportowców.
Od gamingowych modeli klasy średniej różni się imponująco dużą (80x33,5 cm) i szybką 8-bitową matrycą typu IPS Innolux typu IPS o krótkim czasie reakcji 4 ms i częstotliwości odświeżania 144 Hz. Wysokiej jakości ekran monitora Gigabyte M34WQ zapewnia wysoką jasność, dobry kontrast i nienaganną klarowność szybkiego wyświetlania. Będzie dobrym wyborem dla wszystkich popularnych gatunków gier i dyscyplin e-sportowych (w tym wieloosobowych strzelanek konkurencyjnych: Fortnite, Counter-Strike, PUBG, Battlefield, Overwatch, Warface itp.). Dzięki obsłudze technologii AMD FreeSync Premium monitor jest w stanie automatycznie synchronizować aktualizacje ekranu z szybkością renderowania karty graficznej, co eliminuje mini-lagi i artefakty. Wyjście wideo Full HDR z certyfikatem DisplayHDR 400 zapewnia kinową jakość obrazu w grach i maksymalizuje wrażenia podczas oglądania filmów.
Kup Gigabyte M34WQ 34 " czarny
Wszystkie ceny 25 →Gigabyte M34WQ-EK Monitor Czarny 34" | 1 973 zł |
34" GIGABYTE M34WQ - 3440x1440 (WQHD) - 144Hz - IPS - 2x 3W Speakers - 1 m | 2 144 zł |
Monitor gamingowy Gigabyte M34WQ 34" 3440x1440px IPS 144Hz M34WQ-EK | 2 799 zł |
Gigabyte M34WQ MON-LCD-GA-0054 | 1 979 zł |
GIGABYTE 34'' M34WQ Czarny M34WQ | 2 136 zł |