Monitor Gigabyte GS27Q 27 "
Zdjęcia 7 |
Wyważony 27-calowy monitor o cienkiej ramce zapewniający wygodną grę, wydajną pracę i rozrywkę multimedialną. W roku 2023 pozycjonowany jest jako produkt w kategorii średniej ceny, skierowany do szerokiego grona zwykłych fanów gier komputerowych oraz początkujących e-sportowców. Nadaje się również do rozwiązywania wszelkich problemów domowych i wielu problemów zawodowych. Może być używany jako uniwersalny monitor biurowy/domowy do profesjonalnego/amatorskiego przetwarzania treści cyfrowych.
Nadaje się do pracy z tekstami, tabelami, prezentacjami, modelowania w systemach CAD/CAE. Dobry w zadaniach związanych z tworzeniem i testowaniem oprogramowania. Wyposażony w ekran o rozdzielczości 2K (2560x1440), który oparty jest na 8-bitowej matrycy IPS o wysokiej częstotliwości odświeżania aż do 165 Hz. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji i wyższej częstotliwości odświeżania monitor Gigabyte GS27Q zapewnia wyraźny, płynny obraz szybkiej akcji w szybkich grach.
Technologia FreeSync Premium synchronizuje częstotliwość odświeżania ekranu z szybkością renderowania karty graficznej, eliminując rozrywanie klatek. Na uwagę zasługuje także dobre odwzorowanie kolorów (100% sRGB) oraz możliwość wyprowadzenia obrazu z drugiego komputera w trybach: PiP (obraz w obrazie) lub PbP (obraz po obrazie). Funkcja Black Equalizer poprawia szczegółowość ciemnych fragmentów obrazu, niezależnie od tego, czy zajmują one cały ekran, czy tylko jego część.
Kup Gigabyte GS27Q 27 "
Wszystkie ceny 19 →GIGABYTE GiBy 27 GS27Q 165Hz Null cmNoll GS27Q EU | 1 187 zł |
27" GIGABYTE GS27Q - 2560x1440 (QHD) - 165Hz - SS IPS - 1 ms - Monitor | 1 137 zł |
Gigabyte Monitor 27 cali GS27Q IPS QHD HDMI DP 165HZ UPGBA027XSGS7QQ | 1 069 zł |
Gigabyte GS27Q MON-LCD-GA-0105 | 1 029 zł |
Gigabyte Monitor 27 cali GS27Q IPS QHD HDMI DP 165HZ 126972 | 1 119 zł |
Modyfikacje Gigabyte GS27Q
Ceny na Gigabyte GS27Q |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GS27Q 27 " | od 999 zł | 19 oferty | ||
Gigabyte GS32Q 31.5 " | od 1 499 zł | 9 oferty |