Monitor Gigabyte GS34WQC 34 " czarny
Zdjęcia 9 |
Gigabyte GS34WQC 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:120 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte GS34WQC 34 " czarny
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte Gs34wqc 34 Wqhd Ips Led Gaming Monitor One Size S9157827 | 1 805 zł |
34" GIGABYTE GS34WQC - 3440x1440 (WQHD) - 120Hz - VA - Curved - 1 ms - Mon | 1 541 zł |
Gigabyte GS34WQC MON-LCD-GA-0108 | 1 439 zł |
Monitor GIGABYTE GS34WQC 34" 3440x1440px 120Hz 1 ms Curved | 1 439 zł |
Monitor GIGABYTE GS34WQC 34" 3440x1440px 120Hz 1 ms Curved | 1 439 zł |
pokaż 13 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →