Monitor Philips 27M1N5200PA 27 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Philips 27M1N5200PA 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 27M1N5200PA 27 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 27M1N5200PA/00 27p FHD IPS | 1 261 zł |
Philips 27M1N5200PA - 27'' | IPS | Full HD | 240 Hz | HDR MON-LCD-PHI-0313 | 1 459 zł |
Philips Monitor 27M1N5200PA 27 cali IPS 240Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki | 1 348 zł |
Monitor Philips 27" 27M1N5200PA/00 HDMI DP głośniki | 1 302 zł |
Philips 27m1n5200pa/00 27´´ Fhd Ips Led Monitor 240hz Posrebrzany One Size | 1 134 zł |
Philips Monitor 27M1N5200PA 27 cali IPS 240Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki | 1 351 zł |
Philips Monitor 27M1N5200PA 27 cali IPS 240Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki | 1 280 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →