Monitor Gigabyte M32UC 31.5 " czarny
Wideo 12Zdjęcia 18 |
Elite 32-calowy zakrzywiony monitor do gier 4K z ulepszoną reprodukcją kolorów, wysoką częstotliwością odświeżania, obsługą High Dynamic Range (HDR400) i wbudowanym przełącznikiem KVM. Przełącznik umożliwia podłączenie wielu systemów do monitora i natychmiastowe przełączanie się między nimi. Na przykład możesz jednocześnie podłączyć klawiaturę i mysz do komputera do gier i laptopa roboczego.
Gigabyte M32UC jest pozycjonowany jako wysokiej klasy produkt 2022 skierowany do doświadczonych graczy i profesjonalnych graczy eSports. Monitor oparty jest na wysokiej klasy matrycy VA o rozdzielczości 3840x2160, imponującej częstotliwości odświeżania 144 Hz i szerokich kątach widzenia zapewniających komfort oglądania. Ze względu na szybkość reakcji 2 ms i zwiększoną częstotliwość odświeżania, Gigabyte gwarantuje wyraźne i płynne renderowanie scen w grach o szybkim tempie, takich jak strzelanki, wyścigi samochodowe, bijatyki i symulacje sportowe.
A dzięki rozszerzonej gamie kolorów (123% sRGB / 93% DCI-P3) i obsłudze obrazów HDR użytkownik będzie mógł w pełni cieszyć się pięknem graficznym swojej ulubionej gry. Monitor wykorzystuje najnowszą wersję technologii AMD FreeSync Premium Pro, aby wyeliminować artefakty wizualne i rozrywanie klatek. Obsługa nowoczesnych interfejsów cyfrowych HDMI 2.1 i DP 1.4 gwarantuje pełną kompatybilność z konsolami PlayStation 5 i Xbox Series X. Dodatkowo monitor jest wyposażony w głośniki o mocy 6 W, obsługuje tryb Picture by Picture, a wbudowany koncentrator USB może służyć do ładować podłączone urządzenia i bezpośrednio przesyłać wideo.
Kup Gigabyte M32UC 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 22 →GIGABYTE M32UC M32UC-EK | 2 535 zł |
31.5" GIGABYTE M32UC - 3840x2160 (4K / UHD) - 160Hz - SS VA - 18W USB-C HU | 2 722 zł |
Gigabyte M32UC MON-LCD-GA-0079 | 2 449 zł |
GIGABYTE 31.5" M32UC Czarny M32UC | 2 591 zł |
Monitor GIGABYTE M32UC 31.5" 3840x2160px 144Hz 1 ms Curved | 2 399 zł |