Monitor Asus ProArt PA32UCR-K 32 " czarny
Zdjęcia 13 |
Zamknij
Menu
Asus ProArt PA32UCR-K 32 " czarny
2023 rokProArtdo grafiki4KPower DeliveryHDRCalMANgłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry sRGBdobry AdobeRGBdobry DCI-P3
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:Mini LED IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:1000 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ProArt PA32UCR-K 32 " czarny
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS PA32UCR-K 90LM03H3-B02370 | 6 507 zł |
Monitor 32" ASUS ProArt Display PA32UCR-KJasne pomysły ożywają w HDRASUS ProArt Display PA32UCR-K to 32-calowy monitor 4K HDR przeznaczony dla wymagających twórców tr... więcejeści, w tym kamerzystów, operatorów filmowych i kolorystów. Szczytowa jasność 1000 nitów i podświetlenie mini-LED, umożliwiające 576 stref lokalnej kontroli przyciemniania i obsługę wielu formatów HDR, Dzięki technologii kropek kwantowych, obsłudze przestrzeni kolorów DCI-P3, Rec. 709, Rec. 2020 i Adobe RGB, wraz z bogatym wyborem łączności, ProArt Display PA32UCR-K zapewnia wyjątkowy obraz, który przenosi wrażenia wizualne na wyższy poziom.Umożliwi Rozetka.plZłóż skargę | 5 310 zł |
32" ASUS ProArt PA32UCR-K - 3840x2160 (4k / UHD) - MiniLED IPS - 80W USB-C32 monitor od ASUS z rozdzielczo?? na 3840x2160 (4k / UHD), MiniLED IPS-Panel & 80W USB-C Specyfikacja Rozdzielczo??: 3840x21... więcej60 (4k / UHD) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 60Hz Szybko?? reakcji: 5ms (GTG) Rodzaj panelu: MiniLED IPSHighlights HDR10 USB-C (80W) 576 MiniLED zones 100% sRGB, 99,5% Adobe RGB, 98% DCI-P3 & 87% Rec. 2020ASUS ProArt monitor with factory pre-calibrated gray-scale tracking technology to guarantee the ?E color difference value is less than 1. Proshop.plZłóż skargę | 6 238 zł |
Asus Monitor 32 cale PA32UCR-K IPS HDMI DP USB-C UPASU032XSP3URKASUS ProArt Display PA32UCR-K monitor profesjonalny 32 cale, IPS, 4K UHD (3840 x 2160), 1000 nitów, HDR-10, HLG, 99,5% Adob... więceje RGB, 100% sRGB / Rec. 709, kalibracja sprzętowa, USB-C, kompatybilność z oprogramowaniem Calman, integracja standardu ColourSpace, X-rite i1 Display Pro w zestawie
- Monitor z 32-calową matrycą 4K HDR z podświetleniem diodami mini LED z jasnością szczytową na poziomie 1000 cd/m2
- Technologia Quantum Dot zapewnia 99,5% pokrycie przestrzeni barw RGB, 98% ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 5 768 zł |
ASUS ProArt Display PA32UCR-K - 32'' | IPS | 4K | 60 Hz | DisplayPort, HDMDoskonałe pomysły nabierają realizmu w HDR ASUS ProArt Display PA32UCR-K to 32-calowy monitor o rozdzielczości 4K HDR przezna... więcejczony dla użytkowników zajmujących się profesjonalnym tworzeniem treści, w tym na przykład w takich dziedzinach jak wideografia, tworzenie filmów oraz kolorowanie. Dzięki szczytowej jasności 1000 nitów i podświetleniu diodami mini LED z 576 strefami miejscowego przyciemniania, ProArt Display PA32UCR-K obsługuje kilka formatów HDR, technologię Quantum Dot, a także przestrzenie barw DCI-P3, Rec. 709, Rec. 2020 oraz Adobe RGB, a ponadto oferuje bogaty zestaw połączeń, zapewniając wyjątkową jakość obrazu i całkiem nowy poziom wrażeń podczas oglądania. Przydatna funkcja ProArt Preset umożliwi Ci szybkie przetestowanie różnych przestrzeni kolorów, a ProArt Palette zapewnia elastyczną regulację kolorów. Matryca 32-calowa 4K z podświetleniem diodami mini LED oferuje wyższą jasność i głębsze odcienie czerni dla zapewnienia wyjątkowego kontrastu kolorów oraz dokładnego odwzorowania barw w treściach HDR. Fabryczna wstępna kalibracja kolorów gwarantuje wiodącą w branży wierność odwzorowywania kolorów, a szeroka przestrzeń barwna i wartość różnicy pomiędzy kolorami Delta E 1> Efekty wizualne z ogromnym bogactwem detali Technologia podświetlenia mini LED wykorzystuje mniejsze diody LED dla zapewnienia maksymalnie trzy razy większej liczby diod w porównaniu do konwencjonalnyc Komputronik.plZłóż skargę | 5 490 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Asus ProArt (do projektowania)
od 2 339 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 16 299 zł
wydajny, 16 ", dotykowy, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Hz, Core i9, 13980HX, 1.6 GHz, RAM 64 GB, DDR5, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, obsługa VR, czytnik linii papilarnych, FaceID, 2.4 kg
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 18 499 zł
wydajny, 16 ", dotykowy, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Hz, Core i9, 13980HX, 1.6 GHz, RAM 64 GB, DDR5, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 2048 GB, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, obsługa VR, czytnik linii papilarnych, FaceID, 2.4 kg
od 1 989 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified
od 949 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, CalMAN Verified
od 3 240 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 2 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 5 310 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified
od 1 336 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 1 219 zł
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 949 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 762 zł
do grafiki, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 264 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), czas reakcji 5 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 3 149 zł
do grafiki, 34.1 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 045 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 3 699 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, HDR
od 1 299 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 10 729 zł
26.9 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 737 zł
do grafiki, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 5 699 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, USB 3.1, głośniki, HDR
PodobnePorównaj w tabeli →
od 4 470 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 5 219 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, HDR
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland