Monitor Asus VY249HE 24 " czarny
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Asus VY249HE 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus VY249HE 24 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 23.8" Asus VY249HE (90LM06A5-B01370) | 479 zł |
24" ASUS VY249HE 75Hz - 1 ms - Monitor | 654 zł |
ASUS VY249HE Gaming - 24'' | IPS | 1ms | 75Hz MON-LCD-ASU-0363 | 479 zł |
ASUS VY249HE 23.8inch IPS WLED monitor Full HD 16:9 90LM06A0-B01H70 | 769 zł |
Monitor Asus VY249HE (90LM06A0-B01H70) | 850 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →