Monitor MSI Optix G27C4X 27 " czarny
Zdjęcia 12 |
27-calowy zakrzywiony monitor MSI jest przedstawicielem gamingowej serii Optix 2023, którą można przypisać do średniej półki cenowej. Model jest w stanie zainteresować nawet wymagających koneserów gier, pod warunkiem, że mają wystarczającą rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli. Wyświetlacz oparty jest na pseudo 10-bitowej matrycy VA, która charakteryzuje się rozszerzoną gamą barw (deklarowane pokrycie 113% przestrzeni sRGB), doskonałym współczynnikiem kontrastu statycznego (3000:1), odpowiednim do komfortowego oglądania filmów, i przyzwoity margines jasności (300 nitów + istnieje formalna obsługa HDR).
Monitor MSI Optix G27C4X ma godne pozazdroszczenia skłonności do gier, począwszy od czasu reakcji 1 ms (w trybie MPRT, 4 ms od szarości do szarości) i imponującego „herca” (250 Hz) po technologię AMD FreeSync Premium i dodatkowe opcje gier (w tym zakres itp. ).tzw. noktowizor – rozjaśniający ciemne obszary kadru). Wąskie ramki po bokach i u góry wyświetlacza umożliwiają różnorodne konfiguracje z wieloma monitorami. Osobno warto wspomnieć także o braku migotania podświetlenia i dobrym zestawie interfejsów połączeniowych (DisplayPort i para HDMI).
Kup MSI Optix G27C4X 27 " czarny
Wszystkie ceny 17 →MSI 27 L G27C4XDE 250Hz Free-Sync 9S6-3CA91T-096 | 1 499 zł |
27" MSI G27C4X - 1920x1080 (FHD) - 240Hz - VA - 1ms - Curved - 1 ms - Moni | 971 zł |
MSI G27C4X - 27'' | VA | Curve 1500R | Full HD | 1ms(MPRT) | 250Hz | HDR R | 869 zł |
Monitor MSI G27C4X 27" 1920x1080px 250Hz 1 ms Curved | 798 zł |
Monitor MSI G27C4X | 859 zł |