Монітор MSI Optix G27C4X 27 " чорний
Фото 12 |
Вигнутий 27-дюймовий монітор виробника MSI – це представник геймерської серії Optix 2023, якого можна віднести до середнього цінового сегменту. Модель здатна зацікавити навіть вимогливих поціновувачів ігор, за умови, що їм досить роздільна здатність 1920 на 1080 пікселів. Дисплей базується на псевдо 10-бітній VA-матриці, яка характеризується розширеним колірним охопленням (заявлено покриття 113% простору sRGB), відмінною статичною контрастністю (3000:1), придатною для комфортного кіноперегляду, а також гідним запасом яскравості (300 нит + підтримка HDR).
Монітор MSI Optix G27C4X має завидні ігрові задатки, починаючи від відгуку в 1 мс (по MPRT, 4 мс від сірого до сірого) і великої «герцовки» (250 Гц) і закінчуючи технологією AMD FreeSync Premium і додатковими геймерськими опціями (в зване нічне бачення - висвітлення темних зон кадру). Тонкі рамки з боків та зверху дисплея дозволяють створити різні мультимоніторні конфігурації. Окремо варто також сказати про відсутність мерехтіння підсвічування та гарний набір інтерфейсів підключення (DisplayPort і пара HDMI).
Купити MSI Optix G27C4X 27 " чорний
Усі ціни 18 →MSI G27C4X skaerm - LED baglys - 27" - | 2 122 zł |
27" MSI G27C4X - 1920x1080 (FHD) - 240Hz - VA - 1ms - Curved - 1 ms - Moni | 971 zł |
MSI G27C4X - 27'' | VA | Curve 1500R | Full HD | 1ms(MPRT) | 250Hz | HDR R | 869 zł |
Monitor MSI G27C4X 27" 1920x1080px 250Hz 1 ms Curved | 839 zł |
Monitor MSI G27C4X 27" 1920x1080px 250Hz 1 ms Curved | 869 zł |