Монітор MSI Optix G27CQ4 E2 27 " чорний
Фото 5 |
Вигнутий 27-дюймовий монітор торгової марки MSI - це представник лінійки Optix 2023 випуску, що об'єднує збалансовані ігрові рішення. Модель базується на 8-бітній VA-матриці з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів, що забезпечує в міру деталізовану картинку з розміром пікселя в 0.23 мм. Геймерський статус підкреслює мінімальний час відгуку в 1 і 4 мс (відповідно MPRT і від сірого до сірого) і швидка частота оновлення в 170 Гц.
Крім того, підтримується актуальна технологія синхронізації відеоряду AMD FreeSync для усунення розривів та інших артефактів у динамічних сценах. Монітор MSI Optix G27CQ4E2 також характеризується гідними показниками статичної контрастності (3000 до 1), тому він підійде для перегляду фільмів або серіалів у кімнаті з приглушеним світлом. А ось при інтенсивному освітленні можливі відблиски, адже пікова яскравість знаходиться на базовому рівні 250 нит. До інших переваг зображення варто віднести якісну передачу кольорів і широке колірне охоплення (з покриттям 114% sRGB-простору). Максимальну пропускну здатність забезпечує підключення моделі за допомогою інтерфейсу DisplayPort v 1.2, тоді як задіявши один із двох HDMI версій 2.0 можна виводити на екран зображення у форматі 2560x1440P@144Гц.
Купити MSI Optix G27CQ4 E2 27 " чорний
Усі ціни 12 →MSI G27CQ4DE E2 monitor gamingowy 27" 69 cm WQHD 2560 x 1440 Curve 1500R 1 | 2 172 zł |
Monitor MSI G27CQ4 E2 27" 2560x1440px 170Hz 1 ms Curved | 1 050 zł |
MSI G27CQ4 E2 27" 2K VA 170Hz 1ms Zakrzywiony Gamingowy | 1 099 zł |
Monitor MSI G27CQ4 E2 27" 2560x1440px 170Hz 1 ms Curved | 979 zł |