Monitor MSI Optix G27CQ4 E2 27 " czarny
Zdjęcia 5 |
27-calowy zakrzywiony monitor marki MSI jest częścią linii zrównoważonych rozwiązań do gier Optix 2023. Model oparty jest na 8-bitowej matrycy VA o rozdzielczości 2560x1440 pikseli, co zapewnia średnio szczegółowy obraz o wielkości piksela 0,23 mm. Status gracza podkreśla minimalny czas reakcji 1 i 4 ms (odpowiednio na MPRT i szary do szarego) oraz szybkie odświeżanie 170 Hz. Ponadto obsługiwana jest najnowsza technologia synchronizacji wideo AMD FreeSync, która eliminuje rozrywanie i inne artefakty w dynamicznych scenach.
MSI Optix G27CQ4E2 ma również przyzwoity współczynnik kontrastu statycznego 3000:1, dzięki czemu nadaje się do oglądania filmów lub programów telewizyjnych w słabo oświetlonym pomieszczeniu. Ale przy intensywnym oświetleniu odblaski są możliwe, ponieważ szczytowa jasność jest na podstawowym poziomie 250 nitów. Inne zalety obrazu to wysokiej jakości odwzorowanie kolorów oraz szeroka gama barw (pokrywająca 114% przestrzeni sRGB). Maksymalną przepustowość zapewnia podłączenie modelu za pomocą interfejsu DisplayPort v 1.2, natomiast przy użyciu jednej z dwóch wersji HDMI 2.0 można wyświetlić obraz w formacie 2560x1440P@144Hz.
Kup MSI Optix G27CQ4 E2 27 " czarny
Wszystkie ceny 12 →MSI G27CQ4DE E2 monitor gamingowy 27" 69 cm WQHD 2560 x 1440 Curve 1500R 1 | 2 175 zł |
Monitor MSI G27CQ4 E2 27" 2560x1440px 170Hz 1 ms Curved | 1 050 zł |
MSI G27CQ4 E2 27" 2K VA 170Hz 1ms Zakrzywiony Gamingowy | 1 099 zł |
Monitor MSI G27CQ4 E2 27" 2560x1440px 170Hz 1 ms Curved | 979 zł |