Monitor Viewsonic VG2240 21.5 " czarny
Zdjęcia 15 |
Viewsonic VG2240 21.5 " czarny
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Viewsonic VG2240 21.5 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ViewSonic VG2240 - LED monitor - 22" 215" viewable - 1920 x 1080 Full HD 1 | 916 zł |
ViewSonic 21,5'' VG2240 (VS19142) HDMI D-Sub DP MON-LCD-VIE-0045 | 767 zł |
Monitor VIEWSONIC VG2240 (VS19142) 21.5" 1920x1080px | 767 zł |
Monitor ViewSonic VG2240 | 749 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →