Monitor Viewsonic VX2476 24 "
Wideo 5Zdjęcia 9 |
Viewsonic VX2476 24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Viewsonic VX2476 24 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viewsonic VX2476-SMH monitor biurowy 605 cm 24 cale Full-HD panel IPS HDMIMonitor Full HD LCD o przekątnej 24" (23,8") z technologią panelową SuperClea-IPS o srebrnym wykończeniu
Ten monitor oferuje kąt widzenia 178°/178°, dynamiczny kontrast 80 mln: 1, wejścia VGA, HDMI i DisplayPort oraz głośniki
Flicker-Free, filtr niebieskiego światła, niski poziom EMI, niewielkie opóźnienie wejściowe i tryb ViewMode optymalizują w... więcejrażenia wizualne Amazon.plZłóż skargę | 642 zł |
Monitor ViewSonic VX2476-SMH | 908 zł |
Viewsonic Vx2476-smh 24´´ Full Hd Led Monitor 60hz Czarny One Size / EU PlWtyczka UE.Czy do użytku biurowego, czy do czerpania przyjemności z rozrywki w domu, monitor ViewSonic® VX2476-SMH jest zaprojektowany, aby podnieść twoje doświadczenie oglądania na inny poziom.Dzięki panelowi SuperClear® IPS i smukłemu, bezramkowemu designowi, ten monitor zapewnia prawie bezszwowe doświadczenie oglądania idealne do zestawów wielom... więcejonitorowych.Roz tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 815 zł |
ViewSonic VX2476-SMHD 24-calowy monitor IPS Full HD z VGA HDMI DisplayPortIdealny do pracy i rozrywki w domu: rozdzielczość Full HD 1920x1080 (1080p) zapewnia najbardziej niesamowitą przejrzystość na ekranie 24-calowym.
NIESAMOWITY pod dowolnym kątem: Ultracienka ramka SuperClear IPS zapewnia oszałamiające widoki bez względu na Twój punkt widzenia
Nowoczesny design: Uzupełnij swój dom tym pięknie zaprojektowanym monito... więcejrem – ultracienkim profilem, nowoczesną bezramową ramką i unikalną trójkątną podstawką.
TECHNOLOGIA OCHRONNEJ PIELĘGNACJI OCZU: Technologia bez migotania i filtr niebieskiego światła pomagają wyeliminować zmęczenie oczu spowodowane szkodliwymi promieniami świetlnymi i okresami przedłużonego oglądania.
IMMERYJNY DŹWIĘK: Z podwójnymi, wbudowanymi potężnymi głośnikami zapewniającymi wciągające wrażenia rozrywkowe w domu.
Elastyczne połączenie: VX2476-SMHD obsługuje laptopy, komputery PC i Mac z wejściem HDMI 1.4, DisplayPort i VGA.
Opakowanie zawiera: Monitor LCD, kabel zasilający, adapter AC/DC, kabel HDMI, kabel VGA i kabel audio.
Kolory to 16,7 miliona Amazon.plZłóż skargę | 980 zł |
Seria Viewsonic VX (multimedialne)Porównaj w tabeli →
od 1 170 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 100 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 755 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 693 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 797 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 819 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 624 zł
23.6 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 166 zł
do grafiki, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, głośniki
od 1 191 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 899 zł
31.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 1 048 zł
gamingowy, 32 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 117 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 080 zł
gamingowy, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 642 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 895 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 815 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, głośniki, HDR
od 610 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, głośniki, AMD FreeSync
od 910 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, głośniki, AMD FreeSync
od 764 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 1 264 zł
31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
Wideo recenzje
HP M22F 21.5 Inch FHD IPS Monitor 1920x1080 ,VIEWSONIC VX2476-SH 24 Inch FHD IPS / RONY'S VLOG
28 maja 20232 742 przegląd
#ReviuKAAMI - E8 - Unboxing Monitor Viewsonic VX2476 23.6 IPS FHD
16 marca 20211 673 przegląd
Viewsonic VX2476-SMHD Unboxing + Review! (Old Video)
21 czerwca 201716 263 przegląd
Viewsonic LED Monitor VX2476-SMHD Unboxing + Review [Urdu / Hindi]
2 lutego 20185 246 przegląd
Unboxing Monitor | ViewSonic | VX2476-smhd | 2020 |
4 lipca 20202 493 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 835 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, USB 3.1, głośniki
od 799 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
od 716 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 674 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 736 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, kamera internetowa
od 839 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 699 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 760 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 731 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 660 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 779 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 770 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki