Monitor Iiyama ProLite XB3270QS-B5 31.5 " czarny
Zdjęcia 11 |
Iiyama ProLite XB3270QS-B5 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XB3270QS-B5 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
31.5" iiyama ProLite XB3270QS-B5 - LED monitor - 31.5" - 4 ms - Monitor | 1 159 zł |
IIYAMA Monitor 32 cale XB3270QS-B5 IPS,WQHD,HDMI,DP,DVI,HAS(150mm) UPIIY03 | 1 149 zł |
iiyama ProLite XB3270QS-B5 - 32'' | IPS | QHD MON-LCD-IYA-0589 | 1 149 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XB3270QS-B5 31.5" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 129 zł |
IIYAMA Monitor 32 cale XB3270QS-B5 IPS,WQHD,HDMI,DP,DVI,HAS(150mm) 107327 | 1 149 zł |
pokaż 18 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →