Monitor Samsung Odyssey G3 27 27 "
Wideo 12Zdjęcia 29 |
Zrównoważony, niedrogi monitor do gier z 27-calowym wyświetlaczem O rozdzielczości FullHD z cienką ramką, szybkim czujnikiem, wysoką częstotliwością odświeżania (144 Hz) i wielofunkcyjną podstawą. Jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej, mający na celu zaspokojenie potrzeb wymagających graczy i początkujących e-sportowców. Ekran oparty jest na 8-bitowej matrycy VA o rozdzielczości 1920×1080 i podświetleniu bez migotania opartym na technologii W-LED.
Niski czas reakcji 4ms GtG (1ms MPRT) i zwiększona liczba klatek na sekundę zapewniają bezbłędne wyświetlanie szybkiego ruchu w szybkich grach wszystkich popularnych gatunków (strzelanki, bijatyki, symulatory, strategie). Technologia AMD FreeSync Premium zmniejsza Input Lag i zapewnia brak nieodłącznych rozrywania klatek. . Dzięki ulepszonemu współczynnikowi kontrastu statycznego (3000:1), dobrej jasności i doskonałym kątom widzenia, użytkownik może uzyskać najwięcej wizualnych informacji o środowisku gry.
Specjalny tryb ochrony oczu (Eye Saver Mode) zmniejsza intensywność niebieskiej składowej poświaty ekranu, dzięki czemu nawet długa sesja grania nie powoduje dotkliwego zmęczenia oczu. Do podłączenia komputera do gier lub laptopa dostępne są dwa interfejsy HDMI 2.0 i DisplayPort 1.2. Dzięki ergonomicznej podstawie możesz regulować wysokość, kąt nachylenia/obrotu ekranu oraz szybko zmieniać jego orientację z poziomej na pionową.
Kup Samsung Odyssey G3 27 27 "
Wszystkie ceny 25 →Samsung Mondeo LS27AG320NUXEN 27 Monitor Czarny | 683 zł |
SAMSUNG Monitor SAMSUNG Odyssey G3 LS27AG320NUXEN 27 FHD VA 1ms 165Hz Czar | 849 zł |
Samsung Samsung Monitor dla graczy Odyssey G30A 27" FHD,144Hz, 1ms LS27AG3 | 1 249 zł |
Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXEN - 27'' | VA | Full HD | 1ms | 165Hz | Pi | 719 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey S27AG320NU 27" 1920x1080px 165Hz 1 ms | 850 zł |
Dobry monitor do gier nie musi mieć wygórowanej ceny. Potwierdzeniem tego w praktyce jest zrównoważony model gamingowy z 27-calowym ekranem Samsung Odyssey G3.
Szybki ekran
Model oparty jest na panelu VA o rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Deklarowana maksymalna jasność ekranu to 250 cd/m², współczynnik kontrastu statycznego 3000:1, kąty widzenia 178° we wszystkich płaszczyznach, a czas reakcji według metody GtG mierzony jest na poziomie 4 ms. Częstotliwość odświeżania obrazu na ekranie sięga 144 Hz. Samsung Odyssey G3 27 jest wyposażony w technologię adaptacyjnej synchronizacji częstotliwości odświeżania AMD FreeSync Premium, która zapewnia płynną transmisję obrazu bez rozchodzenia się obrazu.
Ochrona przed zmęczeniem oczu
Aby zmniejszyć zmęczenie oczu podczas długiej zabawy w wirtualnych światach gier, model został wyposażony w specjalny ochronny tryb Eye Saver Mode. W nim zmniejsza się intensywność blasku niebieskiego składnika palety spektralnej. Dodatkowo monitor wykorzystuje podświetlenie bez migotania oparte na technologii W-LED.
Znaczące atuty
Interfejsy połączeń monitora są reprezentowane przez jeden port HDMI 2.0 wraz ze złączami VGA i Display Port 1.2. Nie ma wbudowanych głośników. Pozycja monitora jest elastycznie regulowana pod względem wysokości, nachylenia i obrotu aż do trybu portretowego. Ponadto konstrukcja modelu zapewnia otwory na uchwyt ścienny VESA o standardowym rozmiarze 100x100 mm. Zrównoważony sprzęt i doskonała jakość obrazu to najważniejsze atuty Samsunga Odyssey G3 27.
Modyfikacje Samsung Odyssey G3 27
Ceny na Samsung Odyssey G3 27 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G3 27 27 " | od 683 zł | 27 oferty | ||
Samsung Odyssey G3 32 32 " | od 895 zł | 19 oferty |