Monitor AOC 27G2SAE 27 " czarny
Zdjęcia 8 |
Kup AOC 27G2SAE 27 " czarny
Wszystkie ceny 19 →Aoc Gaming 27G2SAE/BK 27" Monitor Czarny/Czerwony | 679 zł |
27" AOC 27G2SAE - 1920x1080 - 165Hz - VA - 1 ms - Monitor | 742 zł |
AOC 27G2SAE/BK MON-LCD-AOC-0416 | 749 zł |
Monitor AOC G2 27G2SAE 27" 1920x1080px 1 ms | 699 zł |
Monitor AOC G2 27G2SAE 27" 1920x1080px 1 ms | 699 zł |
Świetne do gier
27-calowy monitor AOC z cienką ramką to gamingowy model Full HD z charakterystycznymi czerwonymi akcentami na czarnej obudowie. Specjalnie dla graczy zaproponowano tutaj matrycę o wysokiej częstotliwości odświeżania (165 Hz) i szybkiej reakcji (4 ms GtG), dzięki czemu można liczyć na płynne sekwencje wideo w dynamicznych bitwach w grach.
Komputery z kartami graficznymi AMD nie powinny doznawać rozrywania klatek, ponieważ monitor AOC 27G2SAE obsługuje technologię FreeSync Premium. Specjalny tryb Low Input Lag ma na celu wyeliminowanie input lag w grach. Ponadto dostępne są inne funkcje gier, począwszy od 6 ustawień wstępnych dla różnych gatunków (strzelanki, wyścigi, RTS itp.), a skończywszy na podświetlaniu ciemnych scen (opcja Shadow Control).
Świetne do przeglądania i tworzenia treści
Monitor otrzymał matrycę VA, która wyróżnia się dobrym kontrastem (3000:1) i jednolitością czerni, a także nieco zwiększoną jasnością szczytową (350 cd / m²) w porównaniu do wartości bazowych.
Zaletą modelu jest doskonała gama kolorów z dobrym pokryciem przestrzeni sRGB (122%) i NTSC (102%). To dowód na naprawdę wysokiej jakości odwzorowanie kolorów, które zapewni komfortowe oglądanie treści multimedialnych. Co więcej, AOC 27G2SAE nie zawiedzie Cię, jeśli, powiedzmy, musisz edytować zdjęcia do rodzinnej kolekcji.
Inne funkcje
Dzięki wbudowanym głośnikom o mocy 4W użytkownik może obejść się bez osobnej akustyki dla komputera. Stojak w kształcie litery X zapewnia monitorowi bezpieczną i stabilną pozycję. Co prawda pozwoli tylko pochylić wyświetlacz, ale nie przewiduje innych regulacji.
AOC 27G2SAE to monitor, który zasługuje na uwagę oszczędnego gracza i nie tylko.