Monitor Samsung Odyssey G30A 27 27 "
Wideo 1Zdjęcia 19 |
Monitor do gier Samsung Odyssey 2022 to 27-calowe rozwiązanie Full HD, które reprezentuje podstawowy segment cenowy. Mimo statusu model może pochwalić się ergonomiczną podstawką: oprócz pochylania można go obracać, zmieniać wysokość czy przełączać ekran w tryb portretowy. Monitor Samsung Odyssey G30A 27 bazuje na matrycy VA, co sprawia, że jest w stanie pokazać się z jak najlepszej strony nie tylko w grach, ale także podczas oglądania różnorodnych treści multimedialnych w słabo oświetlonych pomieszczeniach.
Po części potwierdza to niezły kontrast 3000:1, przy czym margines jasności nie jest bardzo duży i nie przekracza 250 nitów. Skupienie się na grach modelu jest wspierane przez szybką reakcję (1 ms MPRT i 4 ms GtG), zwiększoną częstotliwość odświeżania do 144 Hz oraz obsługę technologii AMD FreeSync Premium. To ostatnie powinno poprawić jakość obrazu w dynamicznych scenach i wyeliminować łamanie klatek (na PC z kartą graficzną Radeon). Wśród innych funkcji warto wyróżnić cienką ramkę wokół wyświetlacza, zewnętrzne zasilanie oraz standardowy zestaw portów połączeniowych, w tym HDMI 1.4 i DisplayPort v 1.2.
Kup Samsung Odyssey G30A 27 27 "
Wszystkie ceny 25 →Samsung 686 cm 1920 x 1080 S27AG300NR 1ms 169 IPS HDMI DP Full HD czarny L | 649 zł |
SAMSUNG Monitor SAMSUNG Odyssey G3 LS27AG300NRXEN 27 FHD VA 1ms 144 Hz Cza | 729 zł |
Monitor gamingowy Samsung Odyssey G3 LS27AG300NRXEN | 899 zł |
Samsung Samsung Monitor dla graczy Odyssey G30A 27" FHD, 144Hz, 1ms LS27AG | 659 zł |
Samsung Odyssey G30A LS27AG300NRXEN - 27'' | VA | Full HD | 1ms | 144Hz | | 649 zł |
Modyfikacje Samsung Odyssey G30A 27
Ceny na Samsung Odyssey G30A 27 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G30A 24 24 " | od 548 zł | 25 oferty | ||
Samsung Odyssey G30A 27 27 " | od 649 zł | 25 oferty |