ЖК-панель Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG 43 "
Фото 11 |
Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG 43 "
32 "43 "
Діагональ:43 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG 43 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama ProLite | 6 506 zł |
Monitor iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG | 7 686 zł |
iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG 43" Class (42.5" TF4339MSC-B1AG | 7 072 zł |
Monitor dotykowy do zabudowy IIYAMA ProLite TF4339MSC-B1AG 43' VA 1920x108 | 6 510 zł |
Iiyama Prolite Tf4339msc-b1ag 43´´ Full Hd Va Led Touch Monitor Czarny One | 7 254 zł |
Модификації Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TF3239MSC-B1AG 32 " | від 4 332 zł | 11 пропозицій | ||
Iiyama ProLite TF4339MSC-B1AG 43 " | від 6 506 zł | 6 пропозицій |