ЖК-панель Samsung QM32R-T 32 " чорний
Фото 9 |
Samsung QM32R-T 32 " чорний
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:5 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, LAN
Вбудований ПК із операційною системою Tizen 4.0. Вбудований Wi-Fi та Bluetooth модулі.
Вбудована пам'ять 8 Гб, оперативна пам'ять 2 Гб.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung QM32R-T 32 " чорний
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung QM32R-T Płaski panel Digital Signage 81,3 cm LH32QMRTBGCXEN | 5 038 zł |
Monitor Samsung QM32R-T (LH32QMRTBGCXEN) | 6 677 zł |
Samsung Monitor profesjonalny QM32R-T 32 cale Błyszczący, Dotykowy 24h/7 3 | 6 904 zł |
Samsung QM32R-T | 5 080 zł |
Samsung Qm32r-t 32´´ Full Hd Led Tv Czarny Europe PAL / EU Plug 8861G22 | 5 594 zł |
ще 6 пропозицій