Panel LCD Iiyama ProLite LH4360UHS-B1AG 42.5 "
Zdjęcia 17 |
Iiyama ProLite LH4360UHS-B1AG 42.5 "
Przekątna:42.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 9 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:5 000:1
Jasność:500 cd/m²
Złącza:HDMI, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite LH4360UHS-B1AG 42.5 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama ProLite LH4360UHS-B1AG 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD d | 2 419 zł |
IIYAMA LH4360UHS-B1AG 43inch 3840x2160 UHD VA panel LH4360UHS-B1AG | 2 478 zł |
Ekran DigitalSignage iiyama LH4360UHS-B1AG 43" ELED VA 4K, 500cd/m2, Andro | 2 861 zł |
IIYAMA LH4360UHS-B1AG 43inch 3840x2160 UHD VA panel LH4360UHS-B1AG | 2 478 zł |
Iiyama Lh4360uhs-b1ag 42.5´´ 4k Led Monitor Niebieski | 2 764 zł |
iiyama PROLITE LH4360UHS-B1AG | 2 422 zł |
Modyfikacje Iiyama ProLite LH4360UHS-B1AG
Ceny na Iiyama ProLite LH4360UHS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH4360UHS-B1AG 42.5 " | od 2 419 zł | 6 oferty | ||
Iiyama ProLite LH5560UHS-B1AG 54.6 " | od 3 402 zł | 7 oferty | ||
Iiyama ProLite LH6560UHS-B1AG 64.5 " | od 4 464 zł | 13 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →