ЖК-панель Iiyama ProLite LH6560UHS-B1AG 64.5 "
Фото 18 |
Iiyama ProLite LH6560UHS-B1AG 64.5 "
Діагональ:64.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 7 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:500 кд/м²
Роз'єми:HDMI, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite LH6560UHS-B1AG 64.5 "
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama ProLite LH6560UHS-B1AG 164 cm 645" Digital Signage Display VA panel | 5 192 zł |
Monitor wielkoformatowy 64.5 cala LH6560UHS-B1AG matowy 24h/7 500(cd/m2) V | 5 804 zł |
Monitor iiyama ProLite LH6560UHS-B1AG | 4 479 zł |
IIYAMA LH6560UHS-B1AG 65inch 3840x2160 UHD VA panel LH6560UHS-B1AG | 4 466 zł |
Ekran DigitalSignage iiyama LH6560UHS-B1AG 65" ELED VA 4K, 500cd/m2, Andro | 4 528 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Iiyama ProLite LH6560UHS-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite LH6560UHS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH4360UHS-B1AG 42.5 " | від 2 419 zł | 5 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH5560UHS-B1AG 54.6 " | від 3 398 zł | 6 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH6560UHS-B1AG 64.5 " | від 4 466 zł | 9 пропозицій |