Монітор LG UltraWide 29WN600 29 "
Відео 16Фото 8 |
Широкоформатний монітор з прицілом на мультизадачність, який володіє екраном UltraWide з пропорціями сторін 21:9. Розтягнувшись по діагоналі на 29 дюймів, він показує картинку в максимальній роздільній здатності 2560х1080 пікселів. На такому екрані зручно працювати з декількома вікнами і можна розглянути більше мініатюр в один присід. Окремий плюс — підтримка «картинки в картинці», тобто можливості показу зображення з двох різних джерел, кожен з яких підключений до свого відеовходу.
Пристрої ззовні тримають зв'язок з монітором через інтерфейси DisplayPort і HDMI (2 шт.). Повернемося до екрану: для нього заявлена підтримка HDR10 і 99-відсоткове охоплення «трикутника» колірного простору sRGB, виступає гарантом правильної передачі кольору. Також LG 29WN600 здатний похвалитися впровадженої технології адаптивної синхронізації кадрової частоти AMD FreeSync, окремими «плюшками» для геймерів на манер функції висвітлення темних ділянок зображення Black Stabilizer та відображення по центру екрану перехрестя прицілу. Монітор підлягає як настільного способом «паркування», так і настінного варіанту розміщення за участю кронштейна VESA в розмірності 100х100 мм.
Купити LG UltraWide 29WN600 29 "
LG UltraWide 29WN600-W Monitor 29" format 219 ultra szeroki rozdzielczość | 946 zł |
LG 29WN600-W monitor komputerowy 73,7 cm (29") 2560 x 1080 29WN600-W | 968 zł |
LG 29WN600-W monitor komputerowy 73,7 cm (29") 2560 x 1080 29WN600-W | 958 zł |