Monitor AOC U27V4EA 27 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 8 |
AOC U27V4EA 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC U27V4EA 27 " czarny
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aoc U27V4EA 27" Monitor CzarnyMonitor w technologii UHD
Maksymalna rozdzielczość wyświetlania 3840 x 2160
Filtr niebieskiego światła Amazon.plZłóż skargę | 1 098 zł |
AOC U27V4EA - 27'' | IPS | 3840x2160 | 60 Hz | 2 x HDMI 2.0 | DP 1.2 | GłoElegancka propozycja do pracy zdalnej Model U27V4EA oferuje trójstronnie bezramkowy i płaski ekran IPS o przekątnej 27” z roz... więcejdzielczością UHD w minimalistyczne Komputronik.plZłóż skargę | 1 125 zł |
Monitor AOC U27V4EA 27" 3840x2160px IPS 4 msModel U27V4EA oferuje trójstronnie bezramkowy i płaski ekran IPS o przekątnej 27” z rozdzielczością UHD w minimalistyczne Electro.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Monitor AOC U27V4EA 27" 3840x2160px IPS 4 msModel U27V4EA oferuje trójstronnie bezramkowy i płaski ekran IPS o przekątnej 27” z rozdzielczością UHD w minimalistyczne Avans.plZłóż skargę | 1 099 zł |
AOC U27V4EA 27" 4K IPS 60Hz 4msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 1 129 zł |
pokaż 19 ofert
Seria AOC Home (domowe)Porównaj w tabeli →
od 834 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 609 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 859 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 783 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 709 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 4 000 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR
od 739 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 611 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 299 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 1 022 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 639 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 467 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 451 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 599 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 249 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
AkcesoriaWszystkie akcesoria do AOC U27V4EA →
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 069 zł
do grafiki, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 109 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 1 088 zł
do grafiki, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 270 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 195 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 085 zł
do grafiki, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 188 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 940 zł
do grafiki, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
od 1 059 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort
od 1 261 zł
do grafiki, 27.9 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, HDR
od 1 048 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
od 1 158 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR