Panel LCD Neovo QM-55 55 "
Zdjęcia 7 |
Neovo QM-55 55 "
Przekątna:55 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:350 cd/m²
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo QM-55 55 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AG NEOVO 54,6'' QM-55 Czarny >> SPRAWDŹ JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZAKUPACH W | 3 361 zł |
Monitor 54,6" 4K UHD QM-55 AG NEOVO | 6 627 zł |
Monitor AG NEOVO 55" QM-55 24/7 LED VA 4K ❖ Błyskawiczna wysyłka i 100 sku | 3 094 zł |
Monitor QM-55 CZARNY 24/7 LED VA 4K 350cd/m2 4000:1 2xHDMI DVI-D VGA USB G | 3 722 zł |
Modyfikacje Neovo QM-55
Ceny na Neovo QM-55 |
---|---|---|---|---|
Neovo QM-55 55 " | od 3 094 zł | 4 oferty | ||
Neovo QM-65 65 " | od 12 540 zł | 2 oferty | ||
Neovo QM-75 75 " | od 17 255 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →