Monitor Samsung Odyssey G4 25 25 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 16 |
Przedstawicielem linii Odyssey 2023 jest 25-calowy gamingowy monitor firmy Samsung, który można zaliczyć do rozwiązań ze średniej półki. Model ma rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli, więc szczegółowość tutaj nie jest najbardziej zaawansowana (rozmiar piksela 0,31 ms), podobnie sytuacja wygląda z kontrastem (zastosowana jest 8-bitowa matryca IPS o typowym wskaźniku 1000:1 Tutaj).
W przeciwnym razie obraz zasługuje jedynie na pochlebne słowa, bo użytkownik ma prawo liczyć na doskonałe kąty widzenia, szczytową jasność zwiększoną do 400 nitów (dostępna jest także obsługa HDR), dobre odwzorowanie kolorów z gamą barw na poziomie 99% sRGB. Monitor Samsung Odyssey G4 25 charakteryzuje się szybką reakcją od szarego do szarego na poziomie 1 ms i imponującą częstotliwością odświeżania do 240 Hz, aby zadowolić wymagających graczy i profesjonalnych sportowców e-sportowych.
Układy do gier obsługują także dwie technologie synchronizacji wideo, a mianowicie NVIDIA G-Sync i AMD FreeSync Premium, a także przydatne opcje, takie jak Black Equalizer (podświetlanie ciemnych obszarów sceny) i celownik. Kolejny model może pochwalić się charakterystycznym designem i obecnością ergonomicznej podstawki, która pozwala zmieniać wysokość ekranu, obracać go, a nawet zmieniać orientację (tryb portretowy).
Kup Samsung Odyssey G4 25 25 " czarny
Wszystkie ceny 22 →SAMSUNG Monitor SAMSUNG Odyssey G4 LS25BG400EUXEN 25 FHD IPS 1ms 240Hz Cza | 949 zł |
25" Samsung Odyssey G4 - 1920x1080 (FHD) - 240Hz - IPS - 1 ms - Monitor | 1 079 zł |
Samsung Odyssey G4 LS25BG400EUXEN - 25'' | IPS | Full HD | 240 Hz | Pivot | 949 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G4 S25BG400EU 25" 1920x1080px IPS 240Hz 1 ms | 949 zł |
Samsung Samsung Monitor Gamingowy Odyssey G4 25 cali FHD 240Hz G40B | LS25 | 999 zł |