Monitor Samsung S24C430G 24 " czarny
Zdjęcia 5 |
Samsung S24C430G 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung S24C430G 24 " czarny
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung 43GC ekran PC 100Hz 100Hz - 4ms panel IPS FHD 1920 x 1080 10001 Fr | 529 zł |
24" Samsung S24C430GAU - S43GC Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24 | 547 zł |
Samsung Monitor 24 cale LS24C430GAUXEN IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xD-sub 1xHD | 816 zł |
Samsung S24C430GAUX MON-LCD-SAM-1161 | 529 zł |
SAMSUNG 24'' LS24C430GAUXEN Czarny LS24C430GAUXEN | 830 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →