Monitor Samsung F27T452FQR 27 " czarny (LF27T452FQRXEN)
Zdjęcia 10 |
Samsung F27T452FQR 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung F27T452FQR 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Samsung F27T452FQR - 5 ms - Monitor | 728 zł |
Samsung F27T452FQR 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px monitor LF27T452FQRXEN | 711 zł |
Samsung F27t452fqr 27´´ Full Hd Led Monitor 75hz Czarny One Size / EU Plug | 785 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →