Monitor AOC 24B2XHM2 24 " czarny
Zdjęcia 7 |
AOC 24B2XHM2 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 24B2XHM2 24 " czarny
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC Monitor 23.8 24B2XHM2 VA HDMI UPAOC024XS00044 | 405 zł |
Monitor, AOC, 24B2XHM2, 23.8', VA HDMI | 401 zł |
AOC 24B2XHM2 - 24'' | VA |Full HD | 75Hz MON-LCD-AOC-0349 | 389 zł |
Monitor AOC 24B2XHM2 23.8" 1920x1080px 4 ms | 400 zł |
AOC 23.8'' 24B2XHM2 Czarny 24B2XHM2 | 415 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →