Monitor Iiyama ProLite XUB2495WSU-B5 24.1 "
Zdjęcia 15 |
Iiyama ProLite XUB2495WSU-B5 24.1 "
Przekątna:24.1 "
Rozdzielczość:1920x1200 (16:10)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2495WSU-B5 24.1 "
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA Monitor 24.1 cala XUB2495WSU-B5 IPS,16:10,HAS(150mm),4xUSB UPIIY024 | 1 049 zł |
iiyama ProLite XUB2495WSU-B5 (IPS, 1H 1DP 1A, 1920x1200) MON-LCD-IYA-0591 | 1 049 zł |
IIYAMA 24.1'' ProLite XUB2495WSU-B5 Czarny XUB2495WSU-B5 | 1 049 zł |
IIYAMA Monitor 24.1 cala XUB2495WSU-B5 IPS,16:10,HAS(150mm),4xUSB 113465 | 1 049 zł |
IIYAMA Monitor 24.1 cala XUB2495WSU-B5 IPS,16:10,HAS(150mm),4xUSB 113465 | 1 049 zł |
pokaż 13 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości monitora Iiyama ProLite XUB2495WSU-B5:
- Technologia Low Blue Light
Modyfikacje Iiyama ProLite XUB2495WSU-B5
Ceny na Iiyama ProLite XUB2495WSU-B5 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2395WSU-B5 22.5 " | od 699 zł | 20 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2495WSU-B5 24.1 " | od 959 zł | 19 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2595WSU-B5 25 " | od 879 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →