Monitor AOC 24B2XDM 23.8 " czarny
Zdjęcia 5 |
AOC 24B2XDM 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 24B2XDM 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
aoc b2 24b2xdm monitor piatto per pc 238" 1920x1080 pixel full hd lcd nero | 488 zł |
24" AOC 24B2XDM - 1920x1080 - 75Hz - VA - 4 ms - Monitor | 482 zł |
AOC 24B2XDM - 23,8'' | VA |Full HD | 4ms | 75Hz | 1xD-Sub, 1xDVI | VESA 10 | 389 zł |
Monitor AOC 24B2XDM 23.8" 1920x1080px 4 ms | 389 zł |
Monitor AOC 24B2XDM 23.8" 1920x1080px 4 ms | 389 zł |
pokaż 12 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →