Monitor AOC 24B1H 24 " czarny
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Niedrogi monitor bezramkowy z 23,6-calowym ekranem jest równie dobry dla komputerów osobistych w domu i biurze. Na szczycie modelu znajduje się pseudo-ośmiobitowa matryca MVA (6 bitów + FRC) z podświetleniem LED W-LED, pozbawiona charakterystycznego migotania. Ekran ma klasyczne proporcje 16: 9 i wyświetla obraz w maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Przyjmuje głębię czerni i wysoki statyczny współczynnik kontrastu (3000: 1 w porównaniu do 1000: 1 dla większości bezpośrednich konkurentów). AOC 24B1H ma czas przełączania piksela od szarego do szarego wynoszący 5 ms dla pełnych akcji gier i scen kinowych bez zauważalnego rozmycia. Monitor jest podłączony do źródła sygnału wideo za pośrednictwem analogowego złącza VGA lub cyfrowego portu HDMI. Dodatkowe atuty modelu to gniazdo audio 3,5 mm.
Kup AOC 24B1H 24 " czarny
Wszystkie ceny 21 →Monitor AOC 24B1H, 24.6', MVA, 5 ms, 16:9, 1920x1080 | 411 zł |
AOC 24B1H - 23.6'' | MVA | Full HD | D-SUB | HDMI MON-LCD-AOC-0109 | 409 zł |
Monitor AOC 24B1H 23.6" 1920x1080px | 409 zł |
Monitor AOC 23.6" 1920 x 1080 24B1H Czarny | 490 zł |
AOC 24B1H 24" Full HD MVA 60Hz 5ms | 429 zł |