Монітор Philips 279M1RV 27 "
Відео 7Фото 6 |
Philips 279M1RV 27 "
27 "32 "
2021 рікігровий4KHDMI 2.1Power DeliveryHDRG-Syncдинамікихаб USB 3.0тонка рамкахороший NTSCхороший sRGBхороший AdobeRGBхороший DCI-P3
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:144 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:450 кд/м²
Функції:HDR, NVIDIA G-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Монітор має маркування Designed for Xbox-це
означає, що він забезпечує оптимальну візуалізацію контенту з
Xbox Series X з моменту її підключення до дисплея. Тристороння підсвічування Ambiglow.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 279M1RV 27 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor 27" Philips Momentum 279M1RV | 3 312 zł |
27" Philips Momentum 279M1RV - 3840x2160 - 144Hz - Nano IPS - USB-C - 1 ms | 3 481 zł |
Monitor PHILIPS Momentum 279M1RV 27" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms | 3 399 zł |
Philips 279M1RV/00 27" 4K Nano IPS 144Hz 1ms Gamingowy | 3 399 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Philips 279M1RV
Ціни на Philips 279M1RV |
---|---|---|---|---|
Philips 279M1RV 27 " | від 3 312 zł | 8 пропозицій | ||
Philips 329M1RV 32 " | від 4 014 zł | 13 пропозицій |