Monitor MSI MAG 275CQRF-QD 27 " czarny
Zdjęcia 5 |
MSI MAG 275CQRF-QD 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:QLED, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:170 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MAG 275CQRF-QD 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MAG 275CQRF QD 27inch Rapid VA WQHD Curved 1000R 170Hz 1ms 2xHDMI2.0 D | 1 800 zł |
MSI MAG 275CQRF QD - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 1 499 zł |
Msi Mag 275cqrf Qd 27´´ Wqhd Va Led 170hz Curved Gaming Monitor Przezroczy | 1 814 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →