Komputer stacjonarny HP Z4 G5 TWR 5E8F5EA
od 21 999 do 25 529 zł Porównaj ceny 13 →Procesor:Xeon, W3-2435, 3.1 GHz RAM:64 GB Wideo:Quadro RTX A4000, 16 GB Dysk:1000 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje HP Z4 G5 TWR 9
Dane techniczne
HP Z4 G5 TWR 5E8F5EA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić HP Z4 G5 TWR 5E8F5EA
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 W11P 1TB/64GB 5E8F5EA RDHPDW3CIGWD010 | 23 983 zł |
HP Z4 G5 Workstation w3-2435/64GB/4TB HDD/1TB SSD/NVIDIA RTX A4000/W11P Cz | 23 061 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 W11P 1TB/64GB 5E8F5EA 111001 | 24 214 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 W11P 1TB/64GB 5E8F5EA 111001 | 23 983 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z4 G5 W3-2435 W11P 1TB/64GB 5E8F5EA | 23 768 zł |
więcej ofert 8 → |
Zamknij
Polecamy