Monitor LG 32BN67UP 31.5 " czarny
Zdjęcia 8 |
LG 32BN67UP 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:380 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 32BN67UP 31.5 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
32" LG 32BN67UP-B - 3840x2160 - IPS - HDR10 - 5 ms - Monitor | 2 351 zł |
Monitor LG 32BN67UP-B 4K HDR | 1 899 zł |
LG LCD 32BN67UP-B 32" czarny | 1 819 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! lg electronics LG 32BN67UP-B, LED monitor (80 cm (31.5 | 1 699 zł |
LG LCD 32BN67UP-B 32" czarny | 1 900 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →