Monitor AOC 24B2XDAM 24 " czarny
Zdjęcia 3 |
AOC 24B2XDAM 24 " czarny
2021 rokFreeSync
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 24B2XDAM 24 " czarny
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aoc 24B2XDAM 24" Monitor Czarny | 399 zł |
24" AOC 24B2XDAM - 1920x1080 - 75Hz - VA - 4 ms - Monitor | 463 zł |
AOC Monitor 24B2XDAM 23.8 cala VA DVI HDMI Głośniki UPAOC024XS00043 | 399 zł |
AOC 24B2XDAM - 23,8'' | VA | Full HD | 75 Hz MON-LCD-AOC-0348 | 399 zł |
Monitor AOC 24B2XDAM 23.8" 1920x1080px 4 ms | 389 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →