Монітор AOC 24B2XDAM 24 " чорний
Фото 3 |
AOC 24B2XDAM 24 " чорний
2021 рікFreeSync
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DVI-D, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити AOC 24B2XDAM 24 " чорний
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Aoc 24B2XDAM 24" Monitor Czarny | 399 zł |
24" AOC 24B2XDAM - 1920x1080 - 75Hz - VA - 4 ms - Monitor | 466 zł |
AOC Monitor 24B2XDAM 23.8 cala VA DVI HDMI Głośniki UPAOC024XS00043 | 399 zł |
AOC 24B2XDAM - 23,8'' | VA | Full HD | 75 Hz MON-LCD-AOC-0348 | 399 zł |
Monitor AOC 24B2XDAM 23.8" 1920x1080px 4 ms | 389 zł |
ще 20 пропозицій