Monitor Samsung S24C314E 24 " czarny (LS24C314EAUXEN)
Zdjęcia 12 |
Samsung S24C314E 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung S24C314E 24 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" Samsung S24C314EAU - 1920x1080 - 75Hz - IPS - 5 ms - Monitor | 475 zł |
Samsung LS24C314EAU monitor komputerowy 61 cm (24") LS24C314EAUXEN LS24C31 | 500 zł |
Monitor Samsung S31C (LS24C314EAUXEN) | 473 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Samsung 24'' C314 (LS24C314EAUXEN) black - PACZKOMAT | 447 zł |
Samsung S24c314eau 24´´ Full Hd Ips Led Monitor 75hz Posrebrzany LS24C314E | 490 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →