Panel LCD Samsung QB43C 42.5 "
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Samsung QB43C 42.5 "
Przekątna:42.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 8 ms
Kontrast:4 000:1
Jasność:350 cd/m²
Złącza:HDMI, LAN
Zgodność ze standardami skali szarości DICOM.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QB43C 42.5 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung QB43C QBC Series - 43" LED-backlit LCD display - 4K - for digital | 2 583 zł |
Samsung Monitor profesjonalny QB43C 43 cale Błyszczący 16h/7 350(cd/m2) 38 | 4 133 zł |
Samsung QB43C QBC Series - 43" LED-backlit LCD display LH43QBCEBGCXEN | 2 766 zł |
Monitor Samsung QB43B (LH43QBCEBGCXEN) | 3 017 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung QB43C
Ceny na Samsung QB43C |
---|---|---|---|---|
Samsung QB43C 42.5 " | od 2 550 zł | 9 oferty | ||
Samsung QB50C 48.5 " | od 3 111 zł | 12 oferty | ||
Samsung QB55C 54.6 " | od 3 436 zł | 9 oferty | ||
Samsung QB65C 64.5 " | od 4 590 zł | 3 oferty | ||
Samsung QB75C 74.5 " | od 7 096 zł | 11 oferty | ||
Samsung QB85C 84.5 " | od 9 897 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →