Uchwyt ścienny Samsung WMN-B16FB
Zdjęcia 6 |
Samsung WMN-B16FB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung WMN-B16FB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Full Motion Slim Wallmount 40 kg 58"-75" 400 x 300 | 574 zł |
Ruchomy Uchwyt-Telewizor Samsung WMN-B16FB 55-75" z regulacja | 388 zł |
Samsung Uchyt do telewizora Samsung WMN-B16FB/XC VESA 400x400, 400x300 | 695 zł |
Uchyt do telewizora Samsung WMN-B16FB/XC VESA 400x400, 400x300 | 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →