Uchwyt ścienny Samsung WMN-WM65R
Zdjęcia 5 |
Samsung WMN-WM65R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung WMN-WM65R
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Uchwyt ścienny do Flip 65" WMN-WM65RXEN WMN-WM65RXEN | 628 zł |
Samsung WMN-WM65R - wall mount 65" 400 x 400 mm | 539 zł |
Samsung WMN-WM65RXEN uchwyt do tablic informacyjnych WMN-WM65RXEN | 434 zł |
Uchwyt na telewizor Samsung WMN-WM65RXEN | 499 zł |
Samsung WMN-WM65RXEN uchwyt do tablic informacyjnych WMN-WM65RXEN | 434 zł |
Samsung WMN-WM65RXEN No-Gap uchwyt ścienny do Flip 65" | 677 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →